ویژگی های لوله های آدمیرال:

این لوله ها دارای ویژگی ضد خوردگی در برابر آب شور دریا و انتقال حرارت عالی هستند

تولید کننده لوله آدمیرال تی:

ساخت این لوله های آلیاژی که در صنایع نفت گاز پتروشیمی و نیروگاه کاربرد دارند توسط متخصصان شرکت مس الیاژ به صورت کاملا بومی و با کیفیت جهانی و با صرف زمان و آزمایشهای متعدد صورت گرفته است و کشور را از واردات این نوع لوله بی نیاز کرده است.

مناسب مبدل های حرارتی و کندانسور

مبدل حرارتی و کندانسور

لوله های آلیاژی آدمیرال C 44300 :

با توجه به آلیاژ لوله آدمیرال که دارای یک درصد قلع و مقدار کمی ارسنیک است این لوله مقاومت بالایی در برابر خوردگی آب شور دریا دارد و جهت ساخت کندانسور آب شور و مبدل روغن خنک کن استفاده می شود.

از این لوله در محیط های اب شور و یا شیرین همچنین سیستم های نفت و گاز پتروشیمی، که در آن دو ویژگی مقاومت در برابر خوردگی و نرخ انتقال حرارت بالا نیاز هست استفاده میشود.

لوله و تیوب برای مبدل حرارتی پوسته و لوله (Shell and Tube Heat Exchanger):

ازاین برنج که به نام برنج دریایی یا برنج ارسنیک نیز نام برده میشود به دلیل مقاومت بالا در برابر خوردگی و همچنین ویژگی های انتقال حرارت عالی مدت هاست که در مبدل های حرارتی و کندانسورها استفاده می شود.

کاربرد مبدل حرارتی پوسته و لوله (Shell and Tube Heat Exchanger):

ازاین برنج که به نام برنج دریایی یا برنج ارسنیک نیز نام برده میشود به دلیل مقاومت بالا در برابر خوردگی و همچنین ویژگی های انتقال دما در مبدل های حرارتی پوسته و لوله را حتی می توان رایج ترین نوع مبدل حرارتی دانست که عمدتاً جهت سرمایش و یا گرمایش مایعات و گازها مورد استفاده قرار می گیرند. انعطاف پذیری طراحی آن ها، امکان استفاده از مبدل را در دما و فشارهای مختلف و با سیال های متفاوت، فراهم کرده است. مبدل های حرارتی پوسته و لوله به طور گسترده در فرایندهایی که به سرمایش و یا گرمایش حجم زیادی از جریان مایع و یا گاز نیاز است، به کار گرفته می شوند. برخی از کاربردهای معمول مبدل های حرارتی پوسته و لوله عبارتند از: نیروگاه تولید برق، HVAC، تبرید، تولید کاغذ، داروسازی، پتروشیمی و پالایشگاه، تولید اسید سولفوریک، معادن و …

لوله های برنجی آدمیرالیتی

مشخصات شیمیایی لوله های آدمیرال تی یا آدمیرال برس (Admiralty brass):

نام گذاری مطابقت استاندارد ترکیب شیمیایی
DIN ASTM Cu Sn AS Zn
Admiralty brass CuZn28Sn1 C 44300 70-73 0.9-1.3 0.02-0.06 rest